12 червня 2019- День КВЕСТу

12 червня - Наш мовний загін вирушив до центрального парку, де на літній сцені відбувся концерт найкращих номерів Пісенного батлу.

Мовні загони шкіл міста вітали переможців усіх трьох Літніх батлів. Нас теж нагородили за третє місце в пісенному конкурсі. Радісні та горді, ми привезли нагороди в табір і встигли взяти участь у квесті, який став справжньою родзинкою програми літнього пришкільного табору «Перлинка».  Ми продемонстрували навички роботи в команді та проявити свої здібності та ерудицію. Діти подорожували по станціях “Інтелект”, “Музична”, “Умілі ручки”, “Світло для світу”, “Художня”, “Танцювальна”, “Відомі особистості”, “Загадкова”, “Показуха”, “Квілінг”, “Літературна”, “Турагенція”, “Народна мудрість”, та виконували цікаві завдання. Кожне правильно виконане завдання оцінювалося і за підсумками балів визначався переможець.

На святковій лінійці всіх нагородили медалями та грамотами. А переможцями стали ми - загін “Euro stars” !!!