Матеріали для вивчення інформатики у 6 класі

Оскільки на даний час учні 6-их класів не забезпечені підручниками з інформатики, пропонуємо скористатися наведеними нижче посиланнями на їх електронні версії.

До нас в школу поставлені підручники авторів: Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько.

Підручник "Інформатика", Н.В.Морзе, О.В.Барна, В.П.Вембер, О.Г.Кульмінська, Н.А.Саражинська (Освіта-2014)

Підручник "Інформатика", Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько (Генеза-2014)

Тимчасовий підручник "Інформатика 6 клас", Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А. (Аспект-2017)

Матеріали для вивчення інформатики у 7 класі

Оскільки на даний час учні 7-их класів не забезпечені підручниками з інформатики, пропонуємо скористатися наведеними нижче посиланнями на їх електронні версії.

До нас в школу будуть поставлені підручники авторів: Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько.

Підручник "Інформатика", Н.В.Морзе, О.В.Барна, В.П.Вембер, О.Г.Кульмінська (Освіта-2015)

Підручник "Інформатика", Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько (Генеза-2015)

Матеріали для вивчення інформатики у 8 класі

Пропонуємо скористатися наведеними нижче посиланнями на електронні версії підручників з інформатики.

В нас у школі використовується підручник авторів: Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько.

Підручник "Інформатика", Н.В.Морзе, О.В.Барна, В.П.Вембер, О.Г.Кульмінська (Освіта-2016)

Підручник "Інформатика", Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько (Генеза-2016)

Матеріали для вивчення інформатики у 4 класі

Оскільки на даний час учні 4-их класів не забезпечені підручниками з інформатики, пропонуємо скористатися наведеними нижче посиланнями на їх електронні версії.

Підручник "Інформатика", Г.В.Ломаковська, Г.О.Проценко, Й.Я.Ривкінд (Освіта-2015)

Матеріали для вивчення інформатики у 9 класі

Підручник "Інформатика", Н.В.Морзе, О.В.Барна, В.П.Вембер (Оріон-2017)

Підручник "Інформатика", Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько (Генеза-2017)