Чи подобається Вам харчування в шкільній їдальні?

Смачно, мені подобається - 11.8%
Не дуже смачно - 16%
Взагалі не смачно - 27%
Дорого - 18.8%
Я взагалі не харчуюся в шкільній їдальні - 22.2%

Всього голосів:: 526
Голосування в цьому опитування закінчилось в: травня 31, 2018

Про керівника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

учасника міського конкурсу майстерності педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

1. Прізвище, ім'я та по батькові: Саверська Анна МарківнаАнна Саверська
  2. Дата народження: 06 грудня 1988 року
  3. Місце роботи: Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради, вул. Князя Острозького, 20, тел. 64-12-57, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  4. Посада: керівник зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Лінія»
  5. Веб-сайт, де розміщено портфоліо: http://www.school8.rv.ua/index.php/studii/liniia
  7. Який вищий навчальний заклад закінчила, у якому році, спеціальність за дипломом:       Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», 2012 р.   Спеціальність – менеджмент організацій і адміністрування. Менеджмент соціокультурної діяльності. Керівник танцювального клубу. Викладач
  8. Стаж роботи: загальний - 6 років, педагогічний - 6 років
  9. Категорія, звання, розряд: спеціаліст, 8 розряд
  10. Державні нагороди, відзнаки: грамоти управління освіти Рівненського міськвиконкому (2010-2014 рр.)
  11. Життєве кредо «У всьому починати з себе, бути взірцем та любити дітей»
  12. Педагогічне кредо «Вірю в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна»