Соборність духу, розуму і серця

20 січня провідний бібліотекар Рівненської міської бібліотеки мікр. Ювілейний Зоя Романуха підготувала та провела історичний екскурс «Соборність духу, розуму і серця» для учнів 9-А кл. (кл. кер. О.Щербатюк). Захід був присвячений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня.

Бібліотекар продемонструвала документальний фільм «Соборність. Виклик довжиною в століття», який висвітлює події 1917-1919 років, що відбувалися на теренах нашої держави. Розповіла присутнім про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність.

Зоя Романуха прокоментувала книги з бібліотечного фонду, які були представлені на книжковій виставці «Соборність України - соборність наших душ» та закликала молодь пам’ятати про ціну, яку довелось заплатити за єдність та незалежність нашої держави.

(сайт Рівненської міської бібліотеки мкр. Ювілейний)