Балада про гідність, честь, свободу

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 22 листопада 2021 року у ЗОШ №8 м. Рівного для учнів 10-А, 10-Б, 8-Б класів заступником директора з навчально-виховної роботи Оксаною Мельничук та вчителем-методистом музичного мистецтва Світланою Мосійчук було проведено уроки-балади «Гідність. Честь. Свобода».

Педагоги нагадали старшокласникам події, які визначили політичні та суспільні зміни в державі з листопада 2013 року; розповіли про героїв, полеглих за Україну, відстоюючи ідеали свободи та демократії - найвищі цінності сучасного цивілізованого суспільства.

Присутні переглянули тематичне відео «Майданівцям», сюжет телевізійного каналу Рівне-1 про проведення у закладі благодійних акцій національно-патріотичного змісту; почули авторську пісню «Роздвоєна доля» у виконанні учасників зразкової студії естрадного співу «Карамельки».