Підсумки участі у Міжнародному проєкті

Добіг кінця шостий тиждень участі у Міжнародному проєкті стажування волонтерів AIESEC «Global Volunteering». Ми вдячні нашому волонтеру Ахмету Алкашу за його активність, участь у святкуваннях, пізнавальні розповіді та мотиваційні дискусії, цікаві ідеї для організації волонтерства серед учнів, за власний приклад, який підтверджує, що нема перешкод для подорожей, освітніх можливостей,  самореалізації, подолання страхів, якщо є бажання і діяльнісний підхід до справи.

На останок  було багато проаналізовано та сказано теплих слів і побажань один одному. Хочеться дати відповідь на ключове питання - чи була участь у проєкті результативною для наших учнів? Однозначна відповідь – так:

- розширення знань про іншу країну та культуру;

- уміння презентувати власну країну, місто у кращих їх здобутках;

- можливість долати страх комунікації з представником іншої культури та підвищення самооцінки;

- підвищення мотивації до вивчення англійської мови, як мови міжнародного спілкування, яка відкриває двері у світ.

Л.Парфенюк, керівник ШМО вчителів іноземної мови

ЗОШ №8 м. Рівного