Різні культури, але спільні духовні цінності

Тиждень активної співпраці з волонтером промайнув, наповнивши новими знаннями, враженнями та емоціями. З’ясувалося, що духовні та моральні цінності, захоплення, очікування в майбутньому та і проблеми у представників різних культур спільні. З учнями 10-Б класу (вч. Лящук Г.П.) обговорили і приймали рішення вирішення проблеми навколишнього середовища. Із учнями 4-А, 4-Б кл. (вч. Семенюк В.В., Шевчук О.Ю.) виготовили постер “Ukraine vs Turkey”. Учні 3-Б класу (вч. Парфенюк Л.А.) допомогли Ахмету створити його «блог-сторінку». Із семикласниками порівняли систему навчання у турецьких та українських школах. Безпеку спілкування у соціальних мережах обговорили із восьмикласниками (вч. Шевчук О.Ю.). Не залишилися поза увагою волонтера й інші класи молодшої, середньої та старшої школи.  Можливість спільно з Ахметом обговорювати цікаві для дітей питання, приймати спільні рішення, створювати міні проєкти та грати ігри мотивує учнів до спілкування іноземною мовою.

Л.Парфенюк, керівник ШМО вчителів іноземної мови

ЗОШ №8 м. Рівного