День посмішки

З бадьорим настроєм та грайливим сміхом розпочався останній день роботи пришкільного табору «Перлинка». 25 червня для всіх у таборі - День посмішки.

Вихователі провели цікаву вікторину “Україна в моєму серці” та готували дітей до участі в концерті, а керівники гуртків традиційно розвивали дитячі вміння.

Закриття табірної зміни супроводжувалося святковим концертом. Діти продемонстрували один з найкращих художніх номерів від свого загону. Вони проявили креативність, артистичність, створюючи на сцені святкову атмосферу. Яскравий гумор, костюми акторів, веселі танці - усе це створило небувалу атмосферу в залі. Діти були не лише глядачами, а й безпосередніми учасниками дійства, від чого отримали приємні емоції та враження.

Завершальним акордом дня стала церемонія нагородження подяками та вручення цінних подарунків вихованцям табору «Перлинка».

Сподіваємося, що цей відпочинок став для дітей чудовою нагодою знайти нових друзів, активно, весело та пізнавально провести свій час.

До нових зустрічей!