День олімпійських чемпіонів

Спорт – запорука здоров’я та краси! 22 червня ранок дітей розпочався з рухливої ранкової зарядки, яка дала їм колосальну енергію на весь день. Цього дня вихованці табору із задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях та цікавих вікторинах на спортивну тематику.

Головні події відбулися на території школи, де діти взяли участь у спортивному квесті "Веселі естафети". Спортивні змагання між загонами дали змогу дітям показати свої фізичні можливості та зміцнити командний дух. А після завершення змагань, переможці отримали солодкі призи та дипломи.

Пізніше, в актовій залі, на вихованців очікував сюрприз - виставка «Роботи». Діти були вражені кількістю та різноманітністю роботів. А також змогли спробувати самі ними керувати.

Всі весело провели час та отримали безліч позитивних вражень. Тож сподіваємося, що життя у таборі дітям запам’ятається надовго.