sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Контакти Служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому

  • Адреса: м. Рівне, вул. Поштова, 2.
  • Електронна адреса: nepovnolitni@ukr.net
  • Відділ правового та соціального захисту дітей: 63-62-92.
  • Відділ опіки та піклування: 63-41-66.

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

478853
СьогодніСьогодні33
ВчораВчора151
Цього тижняЦього тижня477
Цього місяцяЦього місяця3752
ВсьогоВсього478853

День мандрів

День мандрів

 

17 червня у “Перлинці” відбулося багато цікавих подій. Діти взяли участь у спортивних змаганнях під назвою “Весела естафета”. Ці змагання покликані не тільки визначити переможців, а й виховувати любов до фізкультури та спорту.

В обідній час відбувся “Піратський квест”. Вихованці подорожували по своїх маршрутах та виконували різноманітні завдання. На них чекали такі станції: “Пальмовий острів”, “Таверна”, “Острів каменів”, “Острів знавців”, “Гора Мудреця” та “Болото”. За веселою розвагою приховується комплекс розвиваючих елементів, здатних не лише гарно розважити школярів під час літнього відпочинку, а й надати їм корисні знання та навички.

Гості з Рівненського міського центру творчості учнівської молоді підготували чудові майстер-класи для хлопчиків (виготовлення літачків) й дівчаток (аплікація “Метелик”). Гурток “Художня студія” провів конкурс малюнків на асфальті на тему “Веселе дитинство”. А планетарій допоміг дітям насолодитися зоряним небом, ознайомитися з назвами планет та історією їх відкриття.

Наприкінці табірного дня всі переможці отримали нагороди. Сьогодні був насичений та яскравий день.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного