День розваг

16 червня в пришкільному таборі відпочинку «Перлинка» пройшов день під назвою «День розваг».

Після ранкової зарядки та смачного сніданку вихованці  зібралися на спортивний гурток, щоб позмагатися у силі та спритності. Діти із задоволенням брали участь у різних естафетах та охоче виконували усі завдання. Гурток "Юні театрали" допоміг кожному відчути себе актором і спробувати себе у різних ролях. Комп'ютерної грамотності діти навчалися на однойменному гуртку, де мали розвиваючі заняття за комп'ютером. А керівник гуртку "Умілі ручки", підготувала для дітей ідеї для різноманітних аплікацій.

Декілька загонів потрапили в Рівненський музей бурштину. Там працівниця музею розповіла багато цікавої інформації про бурштин та показала експозиції з нього. Любителі книг попрямували до Рівненської міської бібліотеки мкр.Ювілейний. А творчі дітки лишилися на майстер-клас "Печиво", де втілили всі свої фантазії у малюнках на печиві.

День був насичений цікавою та корисною інформацією. Діти повертались додому з великим багажем нових знань.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного