День палітри і пензлика

У "Перлинці"  7-й день був насиченим та незвичайним.

Керівники табору організували конкурс малюнків на асфальті "Веселе дитинство", де діти втілювали свої фантазії та показали командну й творчу роботу кожного загону.

Також до табору сьогодні завітали артисти Рівненської обласної філармонії. І презентували вихованцям музичну казку "Чому жабки так весело кумкають?". Діти радісно аплодували акторам і отримали справжнє задоволення від побаченого.

Після обіду традиційно вже у нашому таборі вихованці відвідали різноманітні студії. На завершення, на них чекав цікавий кольоровий квест. Загони мали пройти десять станцій: "Квіткова", "Пісенна", "Кольорова", "Спортивна", "Мовна", "Смачна", "Поетична", "Художня", "Патріотична" й "Асоціативна". На кожній станції діти відчули себе у ролі справжніх вокалістів, акторів, художників та спортсменів.

Цей день у таборі справив приємні враження на відпочиваючих. З нетерпінням чекаємо наступних пригод.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного