Чорнобиль не має минулого часу

26 квітня 2021 року виповнилося 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Провідний бібліотекар Рівненської міської бібліотеки мікр. Ювілейний Зоя Романуха провела для учнів 5-А кл. (кл. кер. Н.Жильчук) історичну годину «Чорнобиль не має минулого часу».

Під час заходу п’ятикласники дізналися про причини аварії та наслідки вибуху, переглянули відеоролики «Маловідомі факти про Чорнобиль», «Чорнобильська катастрофа: історія про трагедію» та уривки музичних композицій і фільмів.

На завершення заходу бібліотекар познайомила дітей з книгами з бібліотечного фонду, в яких описана трагедія, подвиг, біль і мужність, нездоланна сила духу людей, які до кінця виконували свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною.

(сайт Рівненської міської бібліотеки мікр. Ювілейний)