Голосні читання «Любимо книги»

Одного разу Альберта Ейнштейна запитали, як ми можемо зробити наших дітей розумнішими. Його відповідь була мудрою і простою. «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумні, - сказав він, - читайте їм книжки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими – читайте їм ще більше книжок».

Ми повинні читати нашим дітям вголос, читати їм те, що їх радує. Тому ми з задоволенням читали учням 2-Б кл. (кл. кер. Т.Раджабова) та 1-Г кл. (кл. кер. І.Красовська) уривки з книг Олени Медведєвої «Кольорові равлики», Клауса Гегерупа «Дівчинка, яка рятувала книжки», Надійки Гербіш «Пуанти для Анни», віршики і віршенята неймовірної рівненської дитячої письменниці Віри Правоторової.

Діти поринули в світ, де вони можуть уявляти, мають змогу мріяти, розуміти прочитане.

Закінчилися голосні читання танцем під пісеньку на слова Ганни Чубач «Чапля».

Всім було дуже весело!

Л.Данилюк, бібліотекар ЗОШ №8 м. Рівного