Учком про булінг та безпеку в Інтернеті

Педагогом-організатором О.Котяй та активістами учнівського самоврядування закладу було розроблено буклети та пам’ятки «Основні правила безпечної роботи в Інтернеті», «Як протистояти булінгу?», які упродовж тижня 15-19.03.2021 р. роздано учням 3-4-их і 5-7-их класів.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Тому, у паралелі учнів 3-4-их класів лідери учкому Панчелюга Тарас (11-А кл.) та Мулярчук Анастасія (11-Б кл.) провели інформаційні хвилини з питання протидії булінгу (цькуванню).

Важливою є тема інформаційної безпеки, яка стосується захисту життєво важливих інтересів людини. Неправдива інформація може заподіяти шкоду не тільки дорослому, але й дитині. Волошина Анастасія (8-Б кл.), Мічуда Анастасія та Дяденко Яна (6-Б кл.) нагадали учням 5-7-их класів правила безпечної роботи в Інтернеті.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного