Тарас Шевченко – художник слова і пензля

Доля подарувала Тарасу талант художника. І сталося так, що він не загубився в кріпацькій безвісті.

Шевченко – художник… Що ми знаємо про нього?

Художня спадщина Кобзаря – це понад 1300 робіт, з яких до нас дійшло трохи більше 830. Роботи олівцем, аквареллю, олією. Шевченка без перебільшення можна назвати геніальним художником.

Саме з Шевченком - художником 04.03.2021 року познайомила бібліотекар закладу Лариса Данилюк учнів 2-Б кл. (кл. кер. Т.Раджабова). Діти дізналися про дитинство Тараса, його перші спроби малювати, про навчання в Петербурзькій Академії мистецтв.

Другокласників найбільше вразили автопортрети Тараса Григоровича, його картини «Катерина», «Циганка-ворожка», «Хлопчик-жебрак дає хліб собаці», «Старець на кладовищі».

Л.Данилюк, бібліотекар ЗОШ №8 м. Рівного