sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

457112
СьогодніСьогодні44
ВчораВчора206
Цього тижняЦього тижня839
Цього місяцяЦього місяця3574
ВсьогоВсього457112

Відзначаємо День письменника

Відзначаємо День письменника

У 1921 році було створено ПЕН-клуб – міжнародну організацію, яка об’єднувала професійних письменників, редакторів і перекладачів.

 

          У 1986 році на 48 за рахунком міжнародному конгресі учасники ПЕН-клубу прийняли рішення оголосити 3 березня Всесвітнім днем миру для письменника.

          У деяких країнах (і в Україні) це свято називається просто - День письменника і є приводом для вшанування літературних діячів, які проявили себе.

          З нагоди свята в бібліотеку ЗОШ №8 м. Рівного 03.03.2021 року завітали рівненські літератори Тата Рівна (Тетяна Сладковська) та Валентина Люліч. Вони зустрілися з учнями 8-Г кл. (кл. кер. С.Стасюк) та 9-Б кл. (кл. кер. А.Будько). Обидві – члени Національної спілки письменників України, лауреати літературних премій, автори багатьох поетичних та прозових книг.

          Наші гості не тільки зачарували всіх присутніх своєю поезією, а й вразили чудовими перекладами віршів інших авторів. А Валентина Люліч ще й працює у жанрі співаної поезії, є ініціаторкою і співзасновницею клубу авторської пісні «BACKinБАРД».

Л.Данилюк, бібліотекар ЗОШ №8 м. Рівного