Педагоги закладу – призери конкурсу вчительської майстерності

12.02.2020 року вчителі ЗОШ №8 м. Рівного були присутні у ЗОШ №27 на нагородженні переможців І туру XVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

Освітянське журі відзначило роботи педагогів наступним чином:

• ІІІ-тє місце, номінація «Управління освітою»

посібник «Портфоліо вчителя: серйозно і для душі»

(авторський колектив у складі: Н.Назарук, М.Жовтан, О.Челяда, О.Мельничук, І.Черуха - вчителі-методисти; Л.Парфенюк - старший вчитель; О.Закревська – керівник театрального гуртка; Є.Малка, Л.Данилюк - шкільні бібліотекарі; технічний супровід – М.Майданюк).

• ІІ-ге місце, номінація «Позашкільна освіта»

посібник з досвіду роботи керівника зразкової студії естрадної пісні «Карамельки» С.Мосійчук «Виховання громадянської свідомості, національної гідності через виконання кращих творів вітчизняної музики» (відповідно до розділів Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 рр.), технічний супровід – О.Мельничук.

• ІІІ-тє місце, номінація «Іноземна мова (англійська мова)»

посібник «Формувальне та підсумкове оцінювання учнів 2 класу НУШ на уроках англійської мови»

(автори – О.Шевчук, В.Семенюк – вчителі іноземної мови).

Н.Назарук, директор ЗОШ №8 м. Рівного