Вітання педагогам з нагоди професійного свята

4 жовтня 2019 року у ЗОШ №8 м. Рівного відбулося святкування Дня вчителя.

Після уроків педагоги зібрались у актовій залі, де змогли насолодитися святковим концертом, який для них підготували активісти учнівського самоврядування закладу: Тишковець Анна, Алімі Саіда-Дарина, Вівчарик Валерія, Панчелюга Тарас, Мулярчук Анастасія, Панкрухіна Марія, Пантюшенко Вікторія, Рузаєва Анастасія, Коваленко Олександр, Гламазда Катерина, Мандрицька Ангеліна, Бабій Олександра, Логін Дарина, Трофимчук Олександра, Костюк Христина, Кузнюк Кирило, Мічуда Анастасія, Келюх Дар’я, Ступницька Аліна, Дяденко Яна.

Відеопрезентації, сценки, хореографічні номери, флешмоб,… а на завершення – солодкий сюрприз (цукерки з побажаннями).

Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з професійним святом. Нехай вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

О.Котяй, педагог-організатор та актив учнівського самоврядування ЗОШ №8 м. Рівного