sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

294962
СьогодніСьогодні129
ВчораВчора113
Цього тижняЦього тижня242
Цього місяцяЦього місяця1570
ВсьогоВсього294962

Табір "Перлинка" 12.06

Табір "Перлинка" 12.06

Справжньою родзинкою програми літнього пришкільного табору «Перлинка» стала гра-квест, яка відбувалася 12 червня. Метою гри було організувати  змістовне дозвілля молодших школярів, сформувати навички роботи в команді, виховання толерантного ставлення один до одного та проявити свої здібності.

 

Діти з великим задоволенням взяли участь у заході й відразу включилися в гру. Подорожували по своїх маршрутах та виконували різноманітні завдання. На них чекали такі станції: “Інтелект”, “Музична”, “Умілі ручки”, “Світло для світу”, “Художня”, “Танцювальна”, “Відомі особистості”, “Загадкова”, “Показуха”, “Квілінг”, “Літературна”, “Турагенція”, “Народна мудрість”. Кожне правильно виконане завдання оцінювалося і за підсумками балів визначався переможець.

За веселою рухливою розвагою приховується комплекс розвиваючих елементів, здатних не лише гарно розважити школярів під час літнього відпочинку, а й надати їм корисні знання та навички. На святковій лінійці всіх нагородили медалями та грамотами. А переможцями стали загін “Euro stars”, з чим ми їх і вітаємо.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного