Табір "Перлинка" 12.06

Справжньою родзинкою програми літнього пришкільного табору «Перлинка» стала гра-квест, яка відбувалася 12 червня. Метою гри було організувати  змістовне дозвілля молодших школярів, сформувати навички роботи в команді, виховання толерантного ставлення один до одного та проявити свої здібності.

Діти з великим задоволенням взяли участь у заході й відразу включилися в гру. Подорожували по своїх маршрутах та виконували різноманітні завдання. На них чекали такі станції: “Інтелект”, “Музична”, “Умілі ручки”, “Світло для світу”, “Художня”, “Танцювальна”, “Відомі особистості”, “Загадкова”, “Показуха”, “Квілінг”, “Літературна”, “Турагенція”, “Народна мудрість”. Кожне правильно виконане завдання оцінювалося і за підсумками балів визначався переможець.

За веселою рухливою розвагою приховується комплекс розвиваючих елементів, здатних не лише гарно розважити школярів під час літнього відпочинку, а й надати їм корисні знання та навички. На святковій лінійці всіх нагородили медалями та грамотами. А переможцями стали загін “Euro stars”, з чим ми їх і вітаємо.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного