Табір "Перлинка" 11.06

11 червня у таборі проводилося свято “Мода майбутнього” де кожен мав можливість розкрити свою креативність та фантазію. Діти виготовляли одяг та аксесуари з підручних матеріалів. Для їх створення вони використали поліетиленові пакети, пластикові стаканчики, пакети для сміття, фольгу, газети, папір, паперові серветки та коробки.

На наше дефіле завітали джентльмени, принци та принцеси, Нептун і його русалки, та навіть інопланетяни. Завданням конкурсу було не тільки створити образ, а й яскраво його презентувати. Діти почували себе справжніми моделями – кокетливо позували для фоторепортерів та демонстрували всі особливості сконструйованого одягу.

За висновками членів журі, всі моделі одягу були оригінальними, цікавими та нетрадиційними. Учасники приклали неабияких зусиль для їх проектування та виготовлення. Свято закінчилося солодощами для діток та купою позитивних емоцій для всіх присутніх.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного