Маки пам’яті

У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення 08 травня 2019 року у ЗОШ №8 м. Рівного було проведено акцію «Маки пам’яті». Ініціатори заходу - члени учнівського самоврядування закладу, учениці 7-Б класу (кл. кер. А.Будько) Кулаківська Дарія та Максимчик Вікторія.

Дівчата вручали педагогам квіти-символи, розповідали про події далекого 1945 року. Для учнів підготували інформаційні листівки у вигляді маків.

Червоний мак  — символ пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Поруч з квіткою розміщено дати початку і закінчення Другої Світової війни та гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука нашої перемоги сьогодні.

О.Котяй, педагог-організатор ЗОШ №8 м. Рівного