Випускний по-новому

Нетрадиційна вечірка, а захоплююча триденна подорож Карпатами. Так  відзначили закінчення навчального року учні 9-Г класу (кл. кер. І.Нечипорик) ЗОШ №8 м. Рівного та їх батьки.

Меморіал Слави українських січових стрільців на горі Маківка. Екскурсія зі смолоскипами у замку Сент-Міклош. Колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборнів. Замок Паланок. Пішохідна прогулянка містом Мукачево. Каскади водоспадів Скакало і Шипіт. Канатно-крісельний підйомник у селі Пилипець. Колоритні сувенірні ринки. І, звичайно, відпочинок у колі друзів на території туристичної бази «Водограй».

Ми вдало поєднали приємне і корисне. Дізналися багато цікавого про історію і природу своєї землі, чудово відпочили, а також відзняли відео «Прощання зі школою».

Дивіться та беріть з нас приклад, адже жодна вечірка не залишить у вашій пам’яті стільки спогадів, як подібна подорож.

І.Нечипорик, класний керівник 9-Г класу ЗОШ №8 м. Рівного