Як ми ярмаркували

25 квітня 2019 року (чистий четвер напередодні Великодня) на майдані Незалежності м. Рівного відбувся традиційний ярмарок. Мета проведення загальноміського заходу – збір коштів на лікування онкохворих дітей.

ЗОШ №8 м. Рівного активно долучилася до благодійної акції. Лідери учнівського самоврядування закладу продавали солодку випічку та вироби.

Почали ярмаркувати у школі ще 23 квітня, коли з ініціативи батьківської громадськості вирішили організувати благодійний захід. Байдужих не було. До дійства долучилися усі 36 класів закладу.

Весело, гамірно було у школі 23 квітня. І діти, і батьки продавали, купували, торгувалися…

Під час шкільної акції милосердя зібрали 12471 грн.

З них: 4500 грн вручено дітям соціально незахищених категорій закладу.

7971 грн – передано на міський ярмарок, під час якого було ще зароблено 1096 грн. Загальна сума коштів, які віддали від школи організаторам загальноміського благодійного заходу - 9067 грн.

О.Мельничук, заступник директора з навчально-виховної роботи

ЗОШ №8 м. Рівного