sl1 sl2 sl3 sl4

Форма входу

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань

226874
СьогодніСьогодні55
ВчораВчора223
Цього тижняЦього тижня545
Цього місяцяЦього місяця4851
ВсьогоВсього226874

«Осіння фантазія» від першокласників НУШ

«Осіння фантазія» від першокласників НУШ

Минулого тижня у ЗОШ №8 м. Рівного було організовано виставку творчих робіт учнів 1-А (кл. кер. С.Барабаш), 1-Б (кл. кер. В.Мосейчук), 1-В (кл. кер. В.Шикула) та 1-Г (кл. кер. С.Мельцова) класів НУШ «Осіння фантазія».

Детальніше: «Осіння фантазія» від першокласників НУШ

Cпорт – це здорово!

Cпорт – це здорово!

Нещодавно для учнів 4-А (кл. керівник С.Колбасюк) та 4-Г (кл. керівник М.Майданюк) класів було проведено спортивне свято «Cпорт – це здорово!»

Детальніше: Cпорт – це здорово!

Військові медики – мами учнів, учасниці ООС

Військові медики – мами учнів, учасниці ООС

У всі часи військові лікарі та медичні сестри користувались особливою повагою та визнанням. Саме тому, до Дня захисника України для учнів 10-А класу (кл. кер. Т.Соботюк) ЗОШ №8 м. Рівного було організовано зустріч із працівниками Рівненського військового госпіталю – начальником неврологічного відділення Ольгою Олексіївною Більчук та медсестрою Іриною Василівною Скрипкою. Варто зазначити, що О.О.Більчук – мама десятикласника Данила Більчука.

Детальніше: Військові медики – мами учнів, учасниці ООС

Потурбуйсь – і будуть жити!

Потурбуйсь – і будуть жити!

Учні ЗОШ №8 м. Рівного щорічно беруть участь у традиційній міській благодійній акції «Потурбуйсь – і будуть жити!» (збір круп для міського притулку безхатніх тварин). 2018-2019 н.р. не став винятком. Упродовж двох тижнів класні колективи збирали корм та сортували його.  

Детальніше: Потурбуйсь – і будуть жити!

Пам’ятаємо, святкуємо, шануємо

Пам’ятаємо, святкуємо, шануємо

14 жовтня в Україні відзначають чотири свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День заснування УПА та День українського козацтва.

Детальніше: Пам’ятаємо, святкуємо, шануємо