Для батьків майбутніх першокласників

ДО  УВАГИ    МЕШКАНЦІВ   селища   ЮВІЛЕЙНОГО!

Рівненська загальноосвітня  школа  І-ІІІ ст. № 8 Рівненської  міської ради  оголошує  прийом  учнів до  першого  класу на  2020-2021н.р.

Шановні батьки!

У класи до вчителів Н. Іжук, О. Щур вільних місць немає,  набрано максимальну кількість учнів (по 30). Розглядали дані, взяті зі шкільного сайту. Однак станом на сьогодні не маємо відомостей про те, чи всі зареєстровані належать до мікрорайону функціонування закладу. Інформацію про прийом паперових оригіналів документів розмістимо на сайті після 25.05.2020

Про прийом   заяв буде оголошено пізніше.

Для зарахування до складу учнів школи необхідні  такі  документи:

1. Заява  одного з  батьків встановленого зразка.
  2. Копія  свідоцтва  про  народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа) .
  3. Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. №682.

Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування один із батьків має подати разом із заявою копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу освіти.

Територія обслуговування закладу визначена відповідно до  рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.12.2019 р. №123 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному».

Інформацію можна знайти на сайті закладу.

Навчальний  заклад   може  запропонувати   майбутнім  першокласникам  навчання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» (за умови бажаючих навчатися за НПП «Інтелект України» буде набрано клас, вчитель Іжук Наталія Олександрівна).

Учителі першокласників: Іжук Наталія Олександрівна, Щур Олена Мефодіївна, Панчелюга Ірина Юріївна, Красовська Ірина Іванівна.

Прийом  документів  проводиться  щоденно  із 9-ої  до  16-ої  години.

Телефон школи  - 64-12-57.

Випадкове фото