Для батьків майбутніх першокласників

ДО  УВАГИ    МЕШКАНЦІВ   селища   ЮВІЛЕЙНОГО!

Рівненська загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів №8 Рівненської  міської ради  оголошує  прийом  учнів до  першого  класу на  2021-2022 н.р.

Прийом   заяв  орієнтовно розпочнеться  із  01  квітня  2021 року.

Для зарахування до складу учнів школи необхідні  такі  документи:

1. Заява  одного з  батьків встановленого зразка.
  2. Копія  свідоцтва  про  народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа) .
  3. Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. №682.

Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування один із батьків має подати разом із заявою копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу освіти.

Навчальний  заклад   може  запропонувати   майбутнім  першокласникам  навчання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» (за умови бажаючих навчатися за НПП «Інтелект України» буде набрано 1-А клас, учитель Дулевич Людмила Іванівна та 1-Б клас, учитель Семенова Ольга Ананіївна).

Учителі першокласників: Дулевич Людмила Іванівна, Семенова Ольга Ананіївна, Максимець Наталія Миколаївна, Ленартович Тетяна Ростиславівна.

Телефон школи  - 64-12-57.

Випадкове фото